درب آلومینیومی در اصفهان

416

مجموعه آکسا وین تولید کننده درب آلومینیومی در اصفهان می باشد که با بیش از 8 سال سابقه در این صنعت توانسته است مشتریان راضی زیادی دار به خود جلب کند.

متصل شدن درب آلومینیومی با یراق آلات رایج با بکاربردن لقمه های توپر آلومینیومی که استحکام بخشی به این درب ها می بخشد که متصلی این آلات به صورت مستقیم است.

رنگ های پودری الکترواستاتیک بسیار از تنوع برخوردار است که این تنوع به 200 رنگ میرسد.

فایده این رنگ ها برای استحکام بخشی و ضد ضربه شدن درب ها بکار می رود که علاه براین رنگ سیستم پوششی دیگر بکار میرود که از نظر زیبا بودن هم حرفی برای گفتن دارد.

انواع درب آلومینیومی

  • چوب الومینیوم
  • آلومینیوم ساده
  • آلومینیوم ترمال بريک

درب و پنجره دوجداره که براساس شاخص های اروپا هستند ، با وزنی کم و از نظر زیبایی خوب و از نظرقیمتی عالی هستند و در این رده قیمتی که اجناسی بسیار محکم و از پوشش در برابر انتقال گرما و سرما و همچنین انواع آلودگی ها مانند صوتی ، گردو غبار، هوا است بسیار مقرون به صرفه هستند.

این درب ها باعث می شود که در مصرف انرژی صرفه جویی صورت بپذیرد و نوع ساخت آن قابلیت شستشو هستند ولی در برابر رطوبت و مواد شیمایی مقاوم هستند و باعث ریزش رنگ آن نخواهد شدزیرا رنگ آن ثابت است و هیچ وقت آتش نمیگرد زیرا از مرغوب ترین یراق آلات استفاده شده است.

درب آلومینیومی بالکنی

برای تراس خانه از درب دوجداره آلومینیومی استفاده می شود بدلیل بکار رفته شدن عایق در ساخت درب از امنیت خوبی برخوردار است حتما از یراق آلات با کیفیت مطلوب باید بکار رفته باشد تا کارایی لازم را داشته باشد.

که این درب ها از دو مدل طراحی می شود که مدل اول تک حالته و مدل دوم از دوحالته استفاده میگردد. که انتخاب هر کدام از آنها بسته به نظر خریدار می باشد.

در انواع درب های گوناگون نوع درب و پنجره دوجداره از نظر زیبایی و کاهش مصرف انرژی نقش موثری دارد.

پروفیل های این درب درون آن ها خالی است و این خالی بودن باعث عدم انتقال حرارت میشود و بعنوان یک عایق عمل می کند.

این درب ها بسیار از وزن کمی برخوردار هستند و در مقابل عوض شدن جو هوا و تغییرات دما و از جمله آتش سوزی بسیار مستحکم است و از نمای آن تغییر نمی کند این درب ها بدلیل استفاده از رنگ های متنوع ، مشتری هایی با سلیقه های مختلف به خود جذب کرده است.

پوسیده شدن و بالا و پایین آمدن دما در درب آلومینومی بی معناست زیرا هیچ تاثیری بر این نوع درب ها ندارد. مخصوصا در نوع درب های مخصوص سرویس بهداشتی که از بهترین متریال برای ساخت این نوع درب ها بکار رفته است.

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی بسیار راحت نصب میشود و به راحتی هم جابه جا می شود زیرا از وزن بسیار کمی برخوردار است این نوع درب ها قابل شستشو هستند و می توانید با شوینده های معمولی آن را تمیز کنید.

برای زیبایی نمای ساختمان اگر از این نوع درب های دوجداره استفاده می کنید بدانید که بسیار مدرن و امروزی عمل کردین.

خورشید هیج تاثیر مخربی بر روی درب آلومینیومی ندارد و باعث نمی شود که این درب ها تغییر حالت و رنگ بدهد زیرا هر دو فاکتور ذکر شده از استحکام برخوردار است.

شیشه های استفاده شده در این نوع درب ها بدلیل دوجداره بودن ، خورشید هیج تاثیر بدی روی آن ندارد و باعث تغییر رنگ آن نمی شود و این شیشه ها مانعی هستند که از به هدر رفتن انرژی که در منزل برای گرم و یا سرد کردن استفاده شده است جلوگیری می کند و مانعی هستند برای رد شدن صدا و حررات که این پوئن مثبتی است برای آرامش هرچه بهتر ساکنین آن ساختمان ، به همین دلیل است که در ساختمان های جدید و یا بازسازی ساختمان ها از این نوع درب و پنجره استفاده می شود.

درب آلومینیومی طرح چوب

از قدیم تا امروزه از درب و پنجره های چوبی استفاده شده و میشود و با تغییر سبک و آمدن تکنولوژی های مختلف ذائقه استفاده کنندگان این نوع درب و پنجره ، تغییر سبک داده اند.

هرچند استفاده کنندگان چوب براین عقیده باور هستند که چوب خاصیتی دارد که مانع می شود که سرما و گرما از خود عبور ندهد.زیرا از پوشش و عایق خوبی برخوردار است.

درب هایی که درگذشته استفاده می کردند در برابر دما و رطوبت بسیار ضعیف عمل می کردند و سریع پوسیده میشد. ولی امروزه با آمدن تکنولوژی جدید این مشکل رفع شده و از روکشی استفاده می شود که علاوه بر استحکام نمای خوبی برخوردار است.

مطالب مرتبط

توری پنجره دوجداره اصفهان

928

درب آلومینیومی در اصفهان

416