توری پنجره دوجداره اصفهان

929

به دلیل آب و هوای اصفهان و حضور حشرات در فصل های گرم در تمامی نقاط اصفهان بخصوص مناطق پارک محور در اصفهان توری پنجره دوجداره در اصفهان بسیار وسیله مناسبی برای تمامی نوع پنجره ها می باشد.

با نصب توری پنجره باعث می شود که جریان هوا در منزل به بهترین نحو ایجاد شود و از ورود حشرات موزی مانند مگس و پشه جلوگیری بعمل بیاید.

مزیت این توری ها این است که باجلوگیری از انواع حشرات که بعمل می آورد نیازی به استفاده از انواع سم های کشنده و بسیار مضر نیست. به همین علت است که این توری ها ساکنین ساختمان را در آرامش قرار می دهد.

شرکت آکساوین تولید کننده توری پنجره دوجداره اصفهان و سراسر ایران اماده همکاری با تمامی شرکت ها و کارفرمایان در جهت سفارش توری پنجره دوجداره می باشد.

جنس توری پنجره دو جداره

از فایبرگلاس برای توری پنجرهای دوجداره استفاده می شود که خاصیت جلوگیری از انواع گردغبار و عدم کاهش دید می شود.

توری لولایی

از انواع توری ها می توانیم به دو نوع معروف آن یعنی رولی و پلیسه اشاره کنیم که هردو در پشت فریم جمع می شود.

این توری خیلی نازک در نمای بیرونی خانه اثر بدی نمی گذارد و باعث عدم دید و نور هم نمی شود. قاب این توری های این پنجره ها از جنس یو پی وی سی است یا با پروفیل این یوپی وی سی درست می شود.

که اگر بخواهید استحکام بیشتری به این پنجره ها بدهید از گالوانیزه هم می توانید ترکیب کنید که بجای گالوانیزه هم می توانید از آلومینوم استفاده کنید که از نظر ظاهری هماهنگ با ساختمان می باشد.

بررسی انواع توری پنجره دوجداره

پنجره های که یک لنگه باز می شود از توری رولینگ استفاده می کنند و بصورت یک طرفه افقی پیمایش می کند.

که مدل آنها بتا است پنجره های که کم ارتفاع هستند و بسیار کوچک اند از توری رولینگ که مدل آن آلفا است و پیمایش این پنجره ها بصورت عمودی (بالا به پایین)است.

انواع توری پنجره

در پنجره های دو لنگ بازشو با عرض بسیار زیاد از توری رولینگ استفاده می کند که مدل آن گاما است که حرکت آن بصورت افقی پیمایش می کند.

توری های این پنجره ها بصورت خیلی خاص است که بصورت خیلی سخت باز و بسته میشود.

در پنجره های که کم ارتفاع هستند از توری های پلیسه عمودی استفاده می شود ولی بالعکس آن یعنی ارتفاع زیاد از توری پلیسه افقی استفاده میشود.

توری لولایی و توری رولینگ

توری های لولایی این خاصیت این را دارند که باز و بسته شوند و لولا درون آن بکار رفته است ولی توری های با فریم ثابت و توری آن قابلیت حرکت دارد و بصورت کرکره ای قابلیت جمع شدن هستند که به آن توری رولینگ گفته میشود.

نحوه نگهداری توری ها

اگر بنا دارید که ساختمان را رنگ آمیزی کنید باید توسط کارگر ماهر ، توری های نصب شده روی این پنجره ها را باز کنید که صدمه ای به این توری ها نرسد یا اینکه از پوشش بسیار ضخیم برای توری ها استفاده کنید.

توری باید همیشه تمیز باشد و با اسپری مخصوص ریل پایین و بالای پنجره ها را روغن کاری کنید و مراقب ضربه نخوردن این توری ها باشید.

رابطه محیط زیست و توری پنجره دوجداره

اگر بخواهید به صورت کامل از انواع حشرات در امان بمانید باید علاوه بر استفاده از توری های پنجره های دو جداره باید برای چاه های دستشوئی هم درب قرار داد.

دیوار های که سوراخی ایجاد شده را کامل پوشاند و سطل اشتغال را مرتب خالی شود زیرا محل تجمع این حشرات در مواردی که ذکر شد هست و باید این منفذ ها بخوبی پوشش بدهید.

قیمت توری آلومینیومی

اگر در استان اصفهان هستید و میخواهید قیمت توری آلومینیومی اصفهان را مطلع شوید شما میتوانید با بخش تماس با ما سایت با کارشناسان شرکت آکساوین صحبت کنید.

ابعاد توری خود را تلفنی به کارشناسان اعلام نمایید و در کمترین زمان به شما قیمت سریع را اعلام میکنند.

در صورت نیاز میتوانید از کارشناسان ما بخواهید که جهت مشاوره از محل شما بازدید کرده و ابعاد برداری و شرایط نصب توری را به شما توضیح دهند.

مطالب مرتبط

توری پنجره دوجداره اصفهان

929

درب آلومینیومی در اصفهان

416